PO 'ya 'En Yaratıcı Fikir' ödülü
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)
TÜRKİYE'nin lider akaryakıt ve madeni yağ dağıtım şirketi Petrol Ofisi, AutoExpress ürünü ile Elektronik ve Bilgi Teknolojileri Yenilikçilik-Yaratıcılık Ödülleri kapsamında "En Yaratıcı Fikir" ödülüne layık görüldü.
Türkiye Elektronik Sanayicileri Derneği'nin (TESİD) düzenlediği "Elektronik ve Bilgi Teknolojileri Yenilikçilik - Yaratıcılık Ödülleri 2006" töreninde Petrol Ofisi, AutoExpress ürünü ile "En Yaratıcı Fikir Ödülü"nü kazandı. 02 Kasım 2006'da yedincisi gerçekleştirilen törende, Petrol Ofisi Hizmet Geliştirme Müdürü Cem Arat'a başarı belgesini Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, ödülünü ise sanatçı Sunay Akın verdi.
AutoExpress, Petrol Ofisi müşterilerinin sisteme dahil edilmiş olan istasyonlarda akaryakıt alışverişlerini araçlarından inmeden, nakitle, kredi kartıyla uğraşmadan, daha kolay, daha rahat, daha hızlı ve daha güvenli yapmalarını sağlamak için geliştirilmiş, ileri teknolojinin kullanıldığı ödeme sistemidir. 
Türkiye'de bir ilk olan AutoExpress sistemi İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya dahil olmak üzere 81 ilde 920 Petrol Ofisi istasyonunda  kullanılmakta. 
Petrol Ofisi Hizmet Geliştirme Müdürü Cem Arat, hayatı kolaylaştırmak için çıkarttıkları "AutoExpress" ürünüyle ödül kazandıkları için Petrol Ofisi olarak duydukları sevinci ve gururu dile getirdi. Arat, "Enerji oyununun adını koyan" vizyonumuz ve yenilikçi yapımız doğrultusunda her zaman teknoloji, arge ve inovasyon çalışmalarına önem verdik. Teknolojik çalışmalara da kendi bünyemizde her zaman yer veriyoruz. Yenilikçi fikirler üretmeye devam edeceğiz." dedi.
 
Gazete lan Vermek iin  tklaynz

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

YAZ KAZAN! MAKALE YARIŞMASI

Hayaller Boşa Gitmesin! - Yarışma Makalesi 38
Millet olarak inovasyon ve yeniliğe açığız.  Özellikle gençler yeni ürün ve hizmet geliştirmeye çok meraklı. Fakat bu ilgiyi patent ve tescil işlemlerinde de göstermeliyiz.
Devamını oku...

 

SIKÇA SORULANLAR

Uluslararası Tescilin Koruma Süresi Ne Kadardır?
Uluslararası marka tescilinin de koruma süresi on yıldır. Uluslararası Büro, marka sahibine veya vekilin uluslararası koruma süresinin bitiminden önceki altı ay içinde bir hatırlatma yaparak sürenin bitmekte oludğunu bildirir.
 
Madrid Sisteminden Kimler Yararlanabilir?
Uluslararası başvuru; Madrid Protokolü’ne taraf olan bir ülkede gerçek ve etkin sınai veya ticari bir kuruluşu olan veya o ülkede yerleşik olan veya o ülkenin tabiyetinde olan bir gerçek veya tüzel kişi tarafından yapılabilir. Uluslararası tescilin sağlanabilmesi için
Devamını oku...