Microsoft Surface Phone'da Önemli Gelişme!
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

Ocak ayında Microsoft, bir telefondan bir tablete veya tersinden katlanmış bir 2'si bir arada aygıt için bir patent aldı.

Patent Microsoft'a verildiğinden, bazı insanlar sonuçlara varmış ve bunun efsanevi Yüzey Telefonu olduğuna karar vermişti. Geçtiğimiz hafta Microsoft, katlanabilir ahize için yeni bir patent aldı ve bir kez daha uzun zamandır beklenen efsanevi Surface Phone ile ilgili olduğu söylentileri var.

 

Katlanabilir Surface Telefonu, Samsung ve LG'den sert rekabetle karşı karşıya kalacak. En yeni söylenti Samsung, bu yılın üçüncü çeyreğinde taşıyıcılara ve perakendecilere binlerce prototipi piyasaya sürmeye hazır durumda ve Apple iPhone birimlerinin bir sonraki toplu halatı piyasaya çıkacak. Katlanabilir Samsung modeli, bildiklerine göre ultra lüks bir cihaz olacaktır. Bu, Apple iPhone 8'in 10. yıldönümünün bu yıl 1.000 $ aralığında fiyatlandırılmış tek ahizesi olmayacağı anlamına gelebilir.

 

LG, geçtiğimiz Ocak ayında tablet haline dönüşen katlanabilir bir telefon için USPTO'dan üç patent aldı.Microsoft Lumia aygıtları üretmeyi bıraktı ve HP Elite x3 gibi güçlü kurumsal tabanlı modellerle Windows 10 Mobile'ı canlı tutmak için onu HP gibi bıraktı. Aynı zamanda Intel işlemcileri kullanan bir Windows 10 Pro destekli telefondan söz edildi. Böyle bir el cihazı masaüstü uygulamaları çalıştırır ve bilgisayarın taşınabilir bir sürümü olurdu.Surface Pro'un tabletler için ne yaptıklarını, Surface Phone akıllı telefonlar için yapardı.

 

Yeni Microsoft patentine Display Device adı verildi ve Microsoft Technology Licensing'e ödül verildi. İki mucit Timothy Andrew Large ve Steven Bathitche. ABD patent numarası US2017 / 0086308 A1'dir. Aşağıdaki görsellerden inceleme yapabilirsiniz.

 
Gazete lan Vermek iin  tklaynz

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

YAZ KAZAN! MAKALE YARIŞMASI

Patent Zamanı - Yarışma Makalesi 55
Herhangi bir alanda yapılan sanayi sorununun çözümüne buluş diyoruz. Bu sorunları gidermek için buluşların olması güzel fakat asıl sorun yaptığınız buluşun önemini biliyor musunuz? Buluşunuzu korumak için bir şey yapıyor musunuz?
Devamını oku...

 

SIKÇA SORULANLAR

Uluslararası Tescilin Koruma Süresi Ne Kadardır?
Uluslararası marka tescilinin de koruma süresi on yıldır. Uluslararası Büro, marka sahibine veya vekilin uluslararası koruma süresinin bitiminden önceki altı ay içinde bir hatırlatma yaparak sürenin bitmekte oludğunu bildirir.
 
Madrid Sisteminden Kimler Yararlanabilir?
Uluslararası başvuru; Madrid Protokolü’ne taraf olan bir ülkede gerçek ve etkin sınai veya ticari bir kuruluşu olan veya o ülkede yerleşik olan veya o ülkenin tabiyetinde olan bir gerçek veya tüzel kişi tarafından yapılabilir. Uluslararası tescilin sağlanabilmesi için
Devamını oku...