Apple Watch 3 İçin Yeni Patent Görseli Ortaya Çıktı
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

Apple Watch 3 patent görselleri paylaşılmaya devam ediyor. Apple’ın Apple Watch 3 serisi akıllı saatleri için son aldığı patent önemli değişiklikleri gösteriyor.

 

 

WWDC 2017 etkinliği yaklaştıkça Apple’ın tanıtacağı yeni teknolojilerde gün yüzüne çıkmaya başladı. Her ne kadar markanın, yazılım alanında iOS 11 işletim sistemi, yeni ürün bazında ise 10.5 inç iPad Pro modelinin öne çıkacağı düşünülse de teknoloji devinin kullanıcılarına küçük sürprizlerinin olması da bekleniyor.

 

Bu noktada markanın en büyük sürprizlerinden biri ise Apple Watch 3 için verilecek tüyolar olacak. Henüz yeni seri akıllı saatlerin tanıtılması beklenmiyor, fakat etkinlikte Apple’ın mutlaka yeni akıllı saatleri için tüyolar vereceği düşünülüyor. Apple Watch 3 serisi için bu şekilde bir yandan WWDC 2017 etkinliği beklenirken, bir diğer yandan ise yenilenmiş akıllı saat modelleri için alınan patent görselleri ortaya çıkıyor.

 

Apple Watch 3 Ekran Sistemi Değişebilir

Ortaya çıkan yeni patent görselleriyle beraber Apple Watch 3 akıllı saatlerinin ekran sisteminin tamamen değişeceği görülüyor. Apple’ın patent görsellerine göre her iki seride kullanılan ana kare ekranın yerine, Apple Watch 3 saatlerinde dairesel bir ekran kullanılacak. Samsung Gear serilerinde olduğu gibi tamamen dairesel değil bunun yerine daha oval bir tasarıma sahip olacağı görülen ekranların, muhtemelen OLED panel kullanması bekleniyor.

 

Apple Watch 3 akıllı saatleri için paylaşılan patent görsellerinde ayrıca saatlerin daha işlevsel ve uzun süredir konuşulan kan şekeri ölçümü yapabilen akıllı bantlara da uyumlu bir tasarımı olduğu görülüyor. Şu an için doğrulanmamış görseller olsa da Apple Watch 3 akıllı saatleri hakkında WWDC 2017 etkinliğinde verilecek olan tüyolara göre Apple Watch 3 patent görsellerinin ne kadar gerçeği yansıttığı da ortaya çıkmış olacak.

 
Gazete lan Vermek iin  tklaynz

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

YAZ KAZAN! MAKALE YARIŞMASI

Sürdürülebilir Kurum Başarısında İnovasyon ve Patent İlişkisi - Yarışma Makalesi 35

Gelişen teknolojilerle birlikte insan ihtiyaçları da bu yönde yol almakta ve temel gereksinimleri karşılama döneminden artık geçildiği ve kaliteyi üreticinin
Devamını oku...

 

SIKÇA SORULANLAR

Uluslararası Tescilin Koruma Süresi Ne Kadardır?
Uluslararası marka tescilinin de koruma süresi on yıldır. Uluslararası Büro, marka sahibine veya vekilin uluslararası koruma süresinin bitiminden önceki altı ay içinde bir hatırlatma yaparak sürenin bitmekte oludğunu bildirir.
 
Madrid Sisteminden Kimler Yararlanabilir?
Uluslararası başvuru; Madrid Protokolü’ne taraf olan bir ülkede gerçek ve etkin sınai veya ticari bir kuruluşu olan veya o ülkede yerleşik olan veya o ülkenin tabiyetinde olan bir gerçek veya tüzel kişi tarafından yapılabilir. Uluslararası tescilin sağlanabilmesi için
Devamını oku...