ADRES PATENT GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

 

Adres Patent’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programı Üsküdar Nakkaş Restoran’da yapıldı. Çalışanların bir araya geldiği iftar yemeği sıcak görüntülere sahne oldu.

Üsküdar Nakkaş Restoran’da gerçekleşen iftara personelin yanı sıra Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ali Yüksel, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Hilmi Özalp ve Av. Ali Çavuşoğlu ile Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Akbulut katıldı.

İftar programında çalışanların Ramazan ayını tebrik eden Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ali Yüksel, bu tür programların dayanışmaya vesile olduğunu söyledi. İftar programının her yıl tekrarlanacağını da sözlerine ekledi.

Program karşılıklı sohbet ile devam etti.

 

 
Gazete lan Vermek iin  tklaynz

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

YAZ KAZAN! MAKALE YARIŞMASI

Patent Üretemiyoruz Yaygarasıyla Patent Üretilmez! - Yarışma Makalesi 22
İmkanı olmayan nice insanlar var ki, süper fikirlere sahipler ama kendilerine farkında değiller. Hoş farkında olsalar da ne yazar bu fikri alıp değerlendirecek ve gün
Devamını oku...

 

SIKÇA SORULANLAR

Uluslararası Tescilin Koruma Süresi Ne Kadardır?
Uluslararası marka tescilinin de koruma süresi on yıldır. Uluslararası Büro, marka sahibine veya vekilin uluslararası koruma süresinin bitiminden önceki altı ay içinde bir hatırlatma yaparak sürenin bitmekte oludğunu bildirir.
 
Madrid Sisteminden Kimler Yararlanabilir?
Uluslararası başvuru; Madrid Protokolü’ne taraf olan bir ülkede gerçek ve etkin sınai veya ticari bir kuruluşu olan veya o ülkede yerleşik olan veya o ülkenin tabiyetinde olan bir gerçek veya tüzel kişi tarafından yapılabilir. Uluslararası tescilin sağlanabilmesi için
Devamını oku...