ADRES PATENT’TEN 15 TEMMUZ MESAJI
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

Adres Patent, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 1 yıldönümünde mesaj yayımladı.

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde açıklama yapan Adres Patent Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ali Yüksel, “Milletimiz 15 Temmuz’da hain darbecilere karşı büyük bir zafer kazanmıştır” dedi.

 

Adres Patent’ten yapılan açıklamada Av. Ali Yüksel şunları söyledi:

 

Fetullahçı Terör Örgütünün gerçekleştirmek istediği 15 Temmuz hain darbe girişimi, milletimizin meydanlara çıkması ile oluşturduğu dayanışma sonucunda bastırılmış, ülkemiz büyük bir felaketten dönmüştür. Sayısız kahramanın verdiği mücadele ile demokrasimize kast edenler püskürtülmüş ve egemenlik milletimizde kalmıştır. Darbeye karşı tutumu nedeniyle Başbakanlık tarafından teşekkür plaketiyle onurlandırılan kurumlardan biri olarak demokrasiye olan inancımızla devletimizin yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bu mücadelede hayatını kaybeden asker, polis ve sivil olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve gazilerimizi de saygıyla anıyoruz.

 
Gazete lan Vermek iin  tklaynz

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

YAZ KAZAN! MAKALE YARIŞMASI

Üreticiyle Buluşma - Yarışma Makalesi 14
Paranız Olmazsa Bile Üretin! Buluşunuzu satmanın en iyi yolu, üretim yapan bir firmaya fikir üretici olmaktır. Bunun da tek yolu, diğer fikirler arasından seçilebilir olmak ve çalışan bir
Devamını oku...

 

SIKÇA SORULANLAR

Uluslararası Tescilin Koruma Süresi Ne Kadardır?
Uluslararası marka tescilinin de koruma süresi on yıldır. Uluslararası Büro, marka sahibine veya vekilin uluslararası koruma süresinin bitiminden önceki altı ay içinde bir hatırlatma yaparak sürenin bitmekte oludğunu bildirir.
 
Madrid Sisteminden Kimler Yararlanabilir?
Uluslararası başvuru; Madrid Protokolü’ne taraf olan bir ülkede gerçek ve etkin sınai veya ticari bir kuruluşu olan veya o ülkede yerleşik olan veya o ülkenin tabiyetinde olan bir gerçek veya tüzel kişi tarafından yapılabilir. Uluslararası tescilin sağlanabilmesi için
Devamını oku...