Adres Patent 1 Milyon Adım Attı
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

 

Adres Patent düzenli olarak gerçekleştirdiği organizasyonlara bir yenisini ekledi. Yönetim ve çalışanlar Belgrad Ormanı’nda yapılan yürüyüşün ardından kahvaltıda bir araya geldi.

Adres Patent Yönetim Kurulu Üyesi, Patent ve Marka Vekili Av. Ali Çavuşoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Akbulut ve 50’den fazla çalışanın katıldığı yürüyüşte 1 milyon adım atıldı.

Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte çalışanlar spor yaptı. 6 kilometrelik parkur yaklaşık 1,5 saatte tamamlandı ve ardından kahvaltı yapıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Cumhur Abdullah Akbulut, Adres Patent’in 2023 yılında 1 Milyon Patent hedefine vurgu yaptı.

Akbulut, “Çalışanlarımızın motive olması ve enerjilerinin artması için zaman zaman organizasyonlar yaparak iş dışında da bir araya geliyoruz.  Bu cumartesi gününü Belgrad Ormanı’nda yürüyüş yapıp, kahvaltı ederek geçirdik. 26 Nisan Patent Haftası etkinliğinde başlattığımız ilk turu bu hafta sonu tamamladık ve Adres Patent ailesi olarak toplamda 1 milyon adım attık. 2023 yılında 1 milyon patent hedefine ulaşmak için her fırsatı değerlendiriyoruz” diye konuştu.

Herkese spor yapmayı öneren Akbulut, “İşyerinde ve yaşamda mutluluğu sağlamak için spor yapmak, sağlıklı beslenmek gerekiyor. Birçok hastalığı spor yaparak ve sağlıklı beslenerek yenebiliyoruz. Performansı artırmak, başarılı olmak için mutlaka spor yapılmalı” dedi.

Belgrad Ormanı’nda gerçekleşen etkinlik öğleden sonra sona erdi.

 

 
Gazete lan Vermek iin  tklaynz

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

YAZ KAZAN! MAKALE YARIŞMASI

Niçin Patent? - Yarışma Makalesi 37
Dünyaya hakim olan küresel ekonominin anahtar sözcüğü 'bilgi'dir aslında. Eğer bu küresel platformda var olmak ve ayakta kalmak istiyorsak yapmamız gereken bilgiyi
Devamını oku...

 

SIKÇA SORULANLAR

Uluslararası Tescilin Koruma Süresi Ne Kadardır?
Uluslararası marka tescilinin de koruma süresi on yıldır. Uluslararası Büro, marka sahibine veya vekilin uluslararası koruma süresinin bitiminden önceki altı ay içinde bir hatırlatma yaparak sürenin bitmekte oludğunu bildirir.
 
Madrid Sisteminden Kimler Yararlanabilir?
Uluslararası başvuru; Madrid Protokolü’ne taraf olan bir ülkede gerçek ve etkin sınai veya ticari bir kuruluşu olan veya o ülkede yerleşik olan veya o ülkenin tabiyetinde olan bir gerçek veya tüzel kişi tarafından yapılabilir. Uluslararası tescilin sağlanabilmesi için
Devamını oku...