“Çift taraflı” Galaxy Akıllı Telefon Patenti
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

Samsung’dan ilginç görünen “çift taraflı” Galaxy akıllı telefon patenti Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bugün aldığı ilginç bir Galaxy akıllı telefon patenti ile gündeme geldi. Buna göre şirket çift taraflı bir model üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

 

Şu sıralar daha çok MWC 2018‘de tanıtılacak Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ile karşımıza çıkan Samsung, buna ek olarak katlanabilir akıllı telefon Galaxy X üzerinde de çalışıyor. CES 2018’de bazı kişilere gösterileceği belirtilen bu telefon merakla beklenirken, şimdi karşımızda ilginç bir model daha bulunuyor. LetsGoDigital tarafından ortaya çıkartılan patent, her iki tarafında da ekran bulunan bir telefon konseptini karşımıza çıkartıyor. Dokunmatik ekranı yan tarafından geriye doğu katlandığı görülen telefon, söylendiği kadarıyla katlanılabilir özelliğe sahip değil. Sadece ekran bölümü katlanmış şekilde yerleştirilen akıllı telefon, bu sayede arka bölümünü de işlevsel hale getirecek gibi duruyor. Patent çizimi olduğu için diğer detayları görünmeyen Galaxy akıllı telefon, gerçeğe dönüşmeyecek gibi bir izlenim yaratıyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

 

 
Gazete lan Vermek iin  tklaynz

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

YAZ KAZAN! MAKALE YARIŞMASI

Türkiye’de Yeni İcatlar ve Patent! - Yarışma Makalesi 29
Ülkemizde son birkaç yıldır üzerinde durulan bir konu olan Patent geçmişe bakıldığında aslında pek fazla önemsenmeyen önemli konulardan birisi olarak göze çarpmaktadır.
Devamını oku...

 

SIKÇA SORULANLAR

Uluslararası Tescilin Koruma Süresi Ne Kadardır?
Uluslararası marka tescilinin de koruma süresi on yıldır. Uluslararası Büro, marka sahibine veya vekilin uluslararası koruma süresinin bitiminden önceki altı ay içinde bir hatırlatma yaparak sürenin bitmekte oludğunu bildirir.
 
Madrid Sisteminden Kimler Yararlanabilir?
Uluslararası başvuru; Madrid Protokolü’ne taraf olan bir ülkede gerçek ve etkin sınai veya ticari bir kuruluşu olan veya o ülkede yerleşik olan veya o ülkenin tabiyetinde olan bir gerçek veya tüzel kişi tarafından yapılabilir. Uluslararası tescilin sağlanabilmesi için
Devamını oku...