Marka Festivali’nde 190 Konuşmacı
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

Tolgahan Sayışman, Eric Willems, Dr. Berk Çağdaş, Mehmet Çalışkan, Ömer Karahan ve Seyhan Erdağ gibi konuşmacılar, 3. Ankara Marka Festivali'nin kapanış gününde, binlerce Ankaralı'yı ATO Congresium'da ağırladı.

THY ana sponsorluğunda ve Çalık Holding festival resmi sponsorluğunda gerçekleşen 3. Marka Festivali'ne üç günde 21 bini aşkın ziyaretçi giriş yaparak, 190 konuşmacı ve panelisti ağırlayan 15 salonu tıklım tıklım doldurdu.

 

ÇOK SES GETİREN HABER

Gerçekleşen, 'Magazinin Mutfağı' panelinde dedikodunun magazinle ilişkisi ve sosyal medyanın magazin haberciliğine etkisi konuşuldu. Panelin moderatörü, magazinin duayenlerine en çok ses getiren haberlerini sorunca Ömer Karahan,"Benim bu yıl üzerinde bayağı çalıştığım, hatta yazılım bile yaptıracak kadar uğraştığım bir proje oldu. Müzikle uğraşan sanatçı dostlarımızın YouTube tıkı almalarıyla ilgili bir haberim vardı. Günlerce yazıldı çizildi. Hatta birçok sanatçı benim yanımda yer aldı bu konuda. Bazıları tabi üzüldü. Sentetik olan haberleri, raporları yansıttım" diye konuştu. Sempatisiyle sevenlerin gönlünü bir kez daha fetheden Tolgahan Sayışman ise oyunculuğa figüranlıkla başladığını anlattı. Sayışman, "2018 yılbaşı ile ilgili bir planınız var mı? sorusuna esprili bir dille yanıt verdi: "Almeda Hanım'la planlarımız bitmiyor bizim. Kendisi dünyayı gezmeyi seven bir insan olduğu için bitmiyor hiç. Planları genelde artık kendisi yapıyor ben de sadece uyguluyorum."

 
Gazete lan Vermek iin  tklaynz

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

YAZ KAZAN! MAKALE YARIŞMASI

Senin Fikrin Senin Buluşun! - Yarışma Makalesi 6
Basit fikirleri buluşa dönüştürecek yeteneğiniz olduğuna inanın. Nasıl bir buluş yapabilirim? Kimsenin aklına gelmemiş yeni bir düşünce nereden bulabilirim?
Devamını oku...

 

SIKÇA SORULANLAR

Uluslararası Tescilin Koruma Süresi Ne Kadardır?
Uluslararası marka tescilinin de koruma süresi on yıldır. Uluslararası Büro, marka sahibine veya vekilin uluslararası koruma süresinin bitiminden önceki altı ay içinde bir hatırlatma yaparak sürenin bitmekte oludğunu bildirir.
 
Madrid Sisteminden Kimler Yararlanabilir?
Uluslararası başvuru; Madrid Protokolü’ne taraf olan bir ülkede gerçek ve etkin sınai veya ticari bir kuruluşu olan veya o ülkede yerleşik olan veya o ülkenin tabiyetinde olan bir gerçek veya tüzel kişi tarafından yapılabilir. Uluslararası tescilin sağlanabilmesi için
Devamını oku...