Survivor Sahra Marka Başvurusu Yaptığı Tişörtle Yarışıyor!
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

 

Survivor’a gitmeden önce Adres Patent aracılığıyla marka tescil başvurusu yapan Sahra Işık, Dominik’te adını ve logosunu taşıdığı tişörtle yarışıyor.

3. kez Survivor’a katılarak All Star grubunda yarışan Sahra Işık, Adres Patent aracılığıyla isminin tescili için marka başvurusu gerçekleştirmişti.

Dominik’te yarışan Sahra Işık giydiği tişörtte isim ve logosunu taşıyor.

Başvurusunun Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından kabul edilmesinin ardından eğitim-öğretim hizmetlerinden, spor, kültür, eğlence hizmetlerine, film, TV ve radyo programları yapım hizmetlerine kadar birçok alanda tescillenmiş olacak.

 

Marka tescili nedeniyle Sahra Işık’ın isim ve logosu tescil alınan alanlarda başkası tarafından kullanılamayacak.

Adres Patent olarak Survivor’da Sahra Işık’a başarılar diliyoruz.

 
Gazete lan Vermek iin  tklaynz

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

YAZ KAZAN! MAKALE YARIŞMASI

Üreticiyle Buluşma - Yarışma Makalesi 14
Paranız Olmazsa Bile Üretin! Buluşunuzu satmanın en iyi yolu, üretim yapan bir firmaya fikir üretici olmaktır. Bunun da tek yolu, diğer fikirler arasından seçilebilir olmak ve çalışan bir
Devamını oku...

 

SIKÇA SORULANLAR

Uluslararası Tescilin Koruma Süresi Ne Kadardır?
Uluslararası marka tescilinin de koruma süresi on yıldır. Uluslararası Büro, marka sahibine veya vekilin uluslararası koruma süresinin bitiminden önceki altı ay içinde bir hatırlatma yaparak sürenin bitmekte oludğunu bildirir.
 
Madrid Sisteminden Kimler Yararlanabilir?
Uluslararası başvuru; Madrid Protokolü’ne taraf olan bir ülkede gerçek ve etkin sınai veya ticari bir kuruluşu olan veya o ülkede yerleşik olan veya o ülkenin tabiyetinde olan bir gerçek veya tüzel kişi tarafından yapılabilir. Uluslararası tescilin sağlanabilmesi için
Devamını oku...