ADRES PATENT’TEN 18 MART MESAJI
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

 

Adres Patent Genel Müdürü Cumhur Abdullah Akbulut, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünde mesaj yayımladı.

Çanakkale Zaferi’nin kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla andığını belirten Akbulut, Çanakkale’nin tarihimizin en önemli zaferlerinden biri olduğunu belirtti.

Akbulut şunları söyledi:

Çanakkale Zaferi ile bağımsızlık inancı ve azmini dünyaya gösteren milletimiz, milli mücadelede de esarete karşı olağanüstü bir başarı sergilemiştir. Millet olarak yaşadığımız bu zaferin onurunu taşırken Çanakkale ruhunu daima canlı tutmalıyız. Önümüzdeki süreçte de 2023 hedeflerine birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece ulaşabiliriz. Tarihimizin en önemli zaferlerinden biri olan Çanakkale Zaferi her alanda bize cesaret ve güç vermektedir.  Bu düşüncelerle vatanımız uğruna canlarını feda eden tüm şehit ve gazilerimi başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere rahmet ve saygıyla anıyorum.

 

 
Gazete lan Vermek iin  tklaynz

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

YAZ KAZAN! MAKALE YARIŞMASI

Patent Hakkında Genel Bilgi - Yarışma Makalesi 49
Patent büyümenin olmazsa olmaz şartlarından biri, buluş ve icatlar geliştirmek ve onları yasal olarak koruma altına alabilmektir. Bir fikriniz var ve bunu gerçekleştirmek istiyorsunuz.
Devamını oku...

 

SIKÇA SORULANLAR

Uluslararası Tescilin Koruma Süresi Ne Kadardır?
Uluslararası marka tescilinin de koruma süresi on yıldır. Uluslararası Büro, marka sahibine veya vekilin uluslararası koruma süresinin bitiminden önceki altı ay içinde bir hatırlatma yaparak sürenin bitmekte oludğunu bildirir.
 
Madrid Sisteminden Kimler Yararlanabilir?
Uluslararası başvuru; Madrid Protokolü’ne taraf olan bir ülkede gerçek ve etkin sınai veya ticari bir kuruluşu olan veya o ülkede yerleşik olan veya o ülkenin tabiyetinde olan bir gerçek veya tüzel kişi tarafından yapılabilir. Uluslararası tescilin sağlanabilmesi için
Devamını oku...